1. Szimulációs rendszermérnök

Feladatok:

  • gyártási, logisztikai és szolgáltatási folyamatok szimulációs modellezése, fejlesztése, implementálása, tesztelése és validálása;
  • részvétel az új és meglevő ügyfelekkel való kapcsolattartásban;
  • aktív szerepvállalás a hazai és a nemzetközi kooperációban történő K+F+I projektekben, fejlesztésekben, tesztelésekben;
  • cégünk termelésinformatika területén meglévő tudásbázisának elméleti és gyakorlati szempontú ismereteinek folyamatos bővítése;

Olyan embert keresünk, aki:

  • felsőfokú mérnöki (Master of Science) végzettségű
  • ismeri a termelési és logisztikai rendszerek működését
  • magas szintű rendszer és folyamat modellezési ismeretekkel rendelkezik
  • angol nyelven beszél (tárgyal) és ír
  • csapatjátékos, mégis képes önállóan (proaktív módon) dolgozni
  • nyitott az újra és gyorsan tanul
  • előnyt jelent, ha a jelentkező rendelkezik Plant Simulation ismeretekkel, kiválóan és szívesen kommunikál, prezentál, továbbá, ha rendelkezik projektmenedzsment tapasztalattal

Amit kínálunk:

  • érdekes, változatos munka, fejlődési lehetőséggel
  • nagyszerű környezet
  • fiatal(os), barátságos, segítőkész munkatársak
  • versenyképes juttatások
  • nemzetközi környezet

Dolgozz velünk! Magyar és angol nyelvű önéletrajzodat várjuk az info@epicinnolabs.hu címre.

Cégünk folyamatosan bővül, ezért az ipari digitalizáció és az Ipar 4.0 iránt érdeklődő szakemberek jelentkezését folyamatosan várjuk (a fent meghirdetett álláson kívül is).